Paketat e ndihmes financiare

Pershendetje,

Me falni, por jam i interesuar te di nese dhe se si duhet mund te aplikoj per pakon e 300 euro, per arsye se kam ngelur pa pune qe nga muaji prill? Faleminderit,

Qytetari: V.M.
Data: 13 Dhjetor 2020, Kategoria: Covid-19, Ndihma Ekonomike

Përgjigje nga Avokatët tanë për pyetjen.

Juristi Online

One Response

Lini një Përgjigje