Mbi lejen e lindjes

Pershendetje,
Kam bere pak a shume te njejten pyetje nje dite me pare, por duhet te shtoj nje informacion tjeter. A perfitohet leja e lindjes nqse ke bere kalim nga nje kompani ne nje tjeter, dhe gjate ketij procesi ke dy muaj ne te cilen nuk ke qene e siguruar?
Nderkohe, kam punuar me shume se 3 vite non stop ku eksperiance e fundit ishte afersisht dy vite sigurime nga e njejta kompani.
Ndjese per perseritjen,
Faleminderit.

Qytetari: P.S.
Data: 25 Gusht 2023, Kategoria: Sigurimet shoqërore

Përgjigje nga Avokatët tanë për pyetjen.

Juristi Online

One Response

Lini një Përgjigje