Ceshtje penale

Pershendetje si jeni doja te interesohesha nese mund te burgoset nje person nese gjykata ka dyshime per shitje lendesh narkotike diku tek 46.8 gr canabis ssativa dhe sa vjet apo muaj mund te denohet?

Qytetari: G.M.
Data: 30 Maj 2022, Kategoria: Penale

Përgjigje nga Avokatët tanë për pyetjen.

Juristi Online

Lini një Përgjigje