Kategoritë e Përgjigjeve

A mund te me ndihmoni kam seancen e dyte gjyqesore per urdher mbrojtje ndaj burrit tim
Qytetari: M.X.
Data: 30 August 2023, Kategoria: Pa kategori
Pershendetje ! Nje i afermi im ne moshen 17 vjecare ka kaluar kufirin Grek pajisur me pashaporte me emer tjeter personi jo me emrin e tij por foto ne pashaporte ishte e tija. Eshte kapur nga autoritetet dhe eshte denuar per kete veprim. Duke qene se kane kaluar kaq vite donte te dinte nqs mund […]
Qytetari: A.H.
Data: 29 August 2023, Kategoria: Pa kategori
Pershendetje! Uroj te jeni mire. Jam e interesuar per te marre licencen e perkthyesit zyrtar. Lexova ligjin dhe i permbush pikat qe kerkohen. Te cili institucion duhet te paraqitem per te bere aplikimin dhe provimin? Shume faleminderit paraprakisht!
Qytetari: U.D.
Data: 28 August 2023, Kategoria: Pa kategori
Pershendetje, Bazuar ne kerkesen time,  jam trasmetuar njëhere ne emisionin investigativ “Stop” ne TV Klan. Kam kerkuar qe kjo video (ku shfaqem edhe une) te fshihet nga YouTube sepse me prish imazhin dhe me shkakton edhe shume probleme të tjera. Ne fakt me kane nxire jeten nga paragjykimet dhe thashethemet. Jam ne dy transmetime dhe […]
Qytetari: A.H.
Data: 22 January 2021, Kategoria: Pa kategori